Gintauto Palucko planas darbui opozicijoje


 Powered by Max Banner Ads 

LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas nuo pat išrinkimo tiesioginiuose rinkimuose susitiko su daugelio skyrių atstovais, diskutavo apie mūsų pasitraukimą iš valdančiosios koalicijos į opoziciją ir sulaukė klausimų, kaip dirbsime toliau, koks mūsų planas. Suprantama, kad mus visus gąsdina neapibrėžtumas, todėl pateikiame G. Palucko planą darbui opozicijoje, jeigu LSDP taryba pritars pirmininko siūlymui.

LSDP pirmininko planas (pdf.)

 

LSDP informacija

COMMENTS

 • Robertas

  Elektrikas Ieško Darbo(siūlyti įvairius variantus)
  Kodėl karjeros Lietuvos įmonės viduje nepadarysi?:
  Vidinė paieška ir atranka kainuoja ženkliai mažiau nei išorinė. Be to, adaptacijos laikotarpis labai sutrumpėja arba jo visai nebūna. Taip parinkto naujo darbuotojo apmokymas taip pat organizacijai kainuoja daug mažiau.
  Tačiau vidinė atranka turi trūkumų. Vidinės atrankos atveju užblokuojamas kelias naujoms idėjoms bei patirčiai. Taip pat šitaip prarandama galimybė organizacijai įdarbinti specialistą iš išorės, kadangi techninį darbą dirbančių labai trūksta.
  Vidinė darbuotojo paieška ir atranka dažniausiai pasirenkama tik dėl siekio sutaupyti.

  Lietuvoje išryškėja tendencija, kad įmonės skiria daugiau dėmesio rinkodarai, finansų valdymui ir kitiems panašiems dalykams. Tačiau įmonės mažai rūpinasi jų darbuotojų kvalifikacijos kėlimu, mokymų organizavimu bei kitais dalykais, kurie leidžia geriau paruošti darbuotoją jo pareigų atlikimui.
  Išsivysčiusiose valstybėse yra geriau suprantama žmogiškųjų išteklių svarba, tačiau Lietuvoje darbdaviai tokio lygio dar nepasiekė. Dažnai darbuotojų vykdomos pareigos nesiejamos su organizacijos tikslais. Taip pat darbuotojams yra ribojama galimybė dalyvauti įmonės valdyme, dalyvauti priimant svarbius sprendimus.

  Išvykau dirbti į užsienį. Sėkmės

Leave a Comment