Šakiuose vyko Marijampolės apskrities LSDP skyrių vadovų pasitarimas


 Powered by Max Banner Ads 

Į rugpjūčio 29 d. vykusį Marijampolės apskrities LSDP skyrių vadovų pasitarimą  Šakiuose susirinko Marijampolės apskrities LSDP skyrių pirmininkai, jų pavaduotojai, atsakingieji sekretoriai, atstovai spaudai, LSDMS atstovės, LSDP pirmininko Gintauto Palucko pavaduotojai, partijos atsakingasis sekretorius Linas Jonauskas, LSDP Infocentro vadovė Eglė Samoškaitė, kiti asmenys.

Daugiau nei pora valandų besitęsusiame renginyje, kurį koordinavo LSDP pirmininko pavaduotojas, kuruojantis Marijampolės apskritį, LSDP Marijampolės skyriaus pirmininkas Povilas Isoda, vyko diskusijos dėl koalicijos su LVŽS sutarties peržiūrėjimo ar jos nutraukimo. Buvo įvairių nuomonių ir pasiūlymų, visi norintys iš Marijampolės, Vilkaviškio, Šakių, Kazlų Rūdos ir Kalvarijos skyrių išdėstė savo argumentus, tačiau politinį sprendimą priims LSDP taryba, susumavusi visų skyrių gautus rezultatus po rugsėjo 20 dienos.  

Rugpjūčio 29 d. duomenimis trauktis iš koalicijos su „valstiečiais ir žaliaisiais“ siūlo 28 iš 38 jau pateikusių savo sprendimą socialdemokratų skyrių. 5 skyriai mano, kad reikėtų perderinti koalicijos sutartį ir 5 mano, kad reikėtų likti koalicijoje.

 
Atsakingasis sekretorius Linas Jonauskas pateikė LSDP II pusmečio veiklos planą, kuriame numatyta daug naujovių. Kaip pagerinti LSDP viešuosius ryšius ir Infocentro veiklą, minčių pateikė naujoji Infocentro vadovė Eglė Samoškaitė. Apskrities skyrių pirmininkai kalbėjo apie skyrių veiklos aktualijas bei pasiruošimą 2019 m. savivaldos rinkimams. 
 
 
LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Leave a Comment