Taujėnų dvare vyko savivaldos seniūnų konferencija


 Powered by Max Banner Ads 

Penktadienio pavakarę Ukmergės rajone, Taujėnų dvare vyko savivaldos seniūnų konferencija. Renginį organizavo Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcijos Lietuvos delegacija ir LSDP.

Susirinko 112 seniūnų socialdemokratų iš visos Lietuvos. Konferencija prasidėjo LSDP primininko Gintauto Palucko kalba, aptartas seniūnų vaidmuo. Pirmininkas kalbėjo apie būdus ir galimybes stiprinti jų pozicijas savivaldose, nes jie yra arčiausiai žmogaus ir laukė konkrečių pasiūlymų bei įžvalgų iš seniūnų.

Taip pat savo pranešimus skaitė Europos Parlamento nariai Vilija Blinkevičiūtė bei Zigmantas Balčytis. Kauno rajono meras perskaitė pranešimą apie vietos seniūnų indėlį į Kauno rajono sėkmės istoriją, o Lietuvos seniūnų asociacijos prezidentas Kęstutis Vilkauskas pristatė, kaip įtraukti visuomenę, įgyvendinant viešųjų reikalų sprendimus seniūnijose.

Po diskusijos visi galėjo betarpiškai pabendrauti neoficialioje dalyje, kuri visiems buvo staigmena kai pasirodo lietuviškos estrados vilkas Vytautas Šiškauskas!

 

LSDP informacija

Leave a Comment