Patvirtinti du kandidatai į LSDP Marijampolės skyriaus pirmininkus


 Powered by Max Banner Ads 

LSDP Marijampolės skyriaus grupėse baigėsi ataskaitiniai-rinkiminiai susirinkimai. Kaip jau buvo rašyta anksčiau, trijose grupėse išrinkti nauji pirmininkai, t.y.  Mokolų kaimo (Gražvydas Juodišius), Patašinės (Petras Latoža) ir Uosupio (Daiva Vasiliauskienė) grupėse. Likusiose dvidešimt trejose grupėse dar dvejų metų kadencijai pirmininkais perrinkti jau buvę grupių pirmininkai. 

Grupių susirinkimų metu buvo svarstomi klausimai dėl veiklos ataskaitos, politinių veiksmų, vyko grupių vadovybės rinkimai, buvo renkami delegatai į konferenciją, keliami kandidatai į LSDP Marijampolės skyriaus pirmininko pareigas.
 
Į skyriaus pirmininkus buvo iškelti:
  • Brazys Vidmantas – iškėlė 5 grupės,
  • Isoda Povilas – iškėlė 10 grupių,
  • Mitrulevičius Albinas – iškėlė 1 grupė,
  • Valančius Sigitas – iškėlė 8 grupės.

Oficialiai, pagal LSDP Marijampolės skyriaus Tarybos patvirtintą skyriaus pirmininko rinkimų tvarką, visus privalomus dokumentus laiku pateikė du iškelti kandidatai: Povilas Isoda ir Sigitas Valančius. Jie yra užregistruoti kandidatais LSDP Marijampolės skyriaus pirmininko rinkimuose.

Rinkiminė-ataskaitinė konferencija, planuota kovo 17 d., atidėta dėl pirmininko Vidmanto Brazio ligos. Tiksli data bus nuspręsta artimiausiame LSDP Marijampolės skyriaus Tarybos posėdyje.

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Leave a Comment