Marijampolėje praūžė Miesto dienos 2017!!!


 Powered by Max Banner Ads 

Gegužės 26-28 dienomis Marijampolėje nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro šurmuliavo Miesto dienos 2017. Visas dienas miesto centre ir jo prieigose miestelėnus ir svečius kvietė įvairiausi renginiai. Šalia tradicinių visus sužavėjo naujovė – Cukrinis festivalis.

Penktadienį buvo atidarytas Marijampolės turizmo informacijos centras, kuriame nuo šiol visi Marijampolės svečiai galės rasti visą reikalingą informaciją, įsigyti suvenyrų. 
O popietę iškilmingai atidaryta antroji kelių aukštų sankryža Marijampolėje, kurios rekonstrukcija  truko kelis metus. Laikinai einanti pareigas Irena Lunskienė dėkojo už žmonių kantrybę, taip pat visiems dirbusiems bei pasidžiaugė dar vienu traukos objektu Marijampolėje. 
 
Vakarop teatralei, režisierei, pedagogei, aktyviai visuomenininkei, kultūros mecenatei Beatričei Kleizaitei-Vasaris įteiktas Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos aukščiausias apdovanojimas garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“.
Po tradicinės organizacijų eisenos miesto gatvėmis, penktadienio vakarą vainikavo Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, festivalio koncertas.
 
Šeštadienis prasidėjo šventiniu savivaldybės Tarybos posėdžiu, kuriame Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, medaliai įteikti: 
– Arvydui Bekeriui, UAB „Bekeris ir ko“ savininkui, už svarų indėlį į Marijampolės miesto gražinimą, plėtrą ir visuomeninę veiklą;

– Danutei Katkuvienei, Marijampolės kraštotyros muziejaus vyr. muziejininkei, už Suvalkijos-Sūduvos istorinio materialaus paveldo tyrinėjimus ir leidinius apie suvalkietiškos tekstilės rinkinius;
– Rimui Kostiuškevičiui, Marijampolės oreivių klubo pirmininkui, už aktyvią sportinę veiklą ir Marijampolės vardo garsinimą;
– Kęstučiui Kubiliui, UAB „Kubiliaus transportas“ direktoriui, už svarų indėlį kuriant Marijampolės miesto patrauklumą svečiams;
– Rimantui Lekeckui, Šunskų seniūnijos seniūnui, už nuopelnus Šunskų seniūnijai ir visam Sūduvos kraštui;
– Valentinui Vaškevičiui, AB Šiaulių banko Marijampolės klientų aptarnavimo centro vadovui, už svarų indėlį į Marijampolės verslo vystymą ir visuomeninę veiklą.

Marijampolės socialdemokratai šeštadienį ir sekmadienį visus kvietė į savo palapinę, kurioje šeštadienį vyko Virtualios realybės turnyras, o sekmadienį visas dėmesys buvo skirtas patiems mažiausiems šventės dalyviams. Miestelėnai buvo kviečiami išankstiniuose mero rinkimuose palaikyti LSDP Marijampolės skyriaus kandidatę Ireną Lunskienę.
 
Su marijampoliečiais daug ir aktyviai apie politines aktualijas ir klestinčią Marijampolę diskutavo LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas.
 
Sekmadienį vainikavo tradicinis Miesto dienų bėgimas Bėgam už Marijampolę 2017, kuriame aukščiausius apdovanojimus iškovojo marijampoliečiai, o gausiausia pripažinta Kraujo donorų komanda.
 
 
LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Leave a Comment