Nuo vasario 1 d. Marijampolės savivaldybės administracija naujos struktūros – be departamentų


 Powered by Max Banner Ads 

Šiandien Marijampolės savivaldybės administracija darbą pradeda su nauja struktūra – be departamentų, įsigaliojus 2017 m. lapkričio 27 d. Savivaldybės tarybos sprendimui.

Pasak Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus Karolio Podolskio „savivaldybės administracijos struktūros keitimas nėra savaime joks tikslas, tai tik priemonė konsoliduoti išteklius suplanuotiems darbams įgyvendinti. Be struktūros pokyčių, didelis dėmesys skiriamas ir administracinių procesų kokybės valdymo sistemoms, kas  leis greičiau ir kokybiškiau aptarnauti gyventojus, priimti savivaldai reikalingus sprendimus.“

Marijampolės savivaldybės administracija, siekdama užtikrinti kuo geresnę asmenų aptarnavimo ir jų prašymų nagrinėjimo kokybę, kaip tik šiuo metu atlieka anoniminę apklausą ir siūlo užpildyti anketą. Kviečiame drąsiai dalyvauti apklausoje – atsakyti į anketos klausimus. Apklausa yra visiškai konfidenciali.

Anketą rasite paspaudę nuorodą: https://apklausa.lt/f/marijampoles-savivaldybes-administracijos-asmenu-aptarnavimo-vertinimas-byz6edz/answers/new.fullpage

Savivaldybės administracijos biurokratinio aparato mažinimas atsisakant struktūrinių padalinių – departamentų, tai tik vienas iš ryžtingų ir būtiniausių sprendimų, kuriuos baigiantis 2017 metams inicijavo Marijampolės socialdemokratai.

 

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

 

Leave a Comment