Padėkime tapti pirmūnais!!


 Powered by Max Banner Ads 

Vasara jau artėja link pabaigos, visai čia pat rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena, ženklinanti naujų mokslo metų pradžią. Ar visi mokiniai galės tinkamai jiems pasiruošti, ar rugsėjo pirmąją visos šeimos  išlydės juos pilnomis kuprinėmis?

Lietuvos socialdemokratai (LSDP) visus geros valios žmones kviečia dalyvauti akcijoje „Būk pirmūnas“ ir padėti socialines ar finansines problemas patiriančioms daugiavaikėms šeimoms.

Socialinė akcija „Būk pirmūnas“ Marijampolėje vyks rugpjūčio 25-26 dienomis Bažnyčios ir V. Kudirkos gatvių prekybos centruose „Maxima“. Savanoriai pirkėjų prašys padovanoti mokyklinių prekių, kurios rugsėjo pirmąją savaitę bus įteiktos sunkiai besiverčiančių šeimų vaikams.

Kviečiame Marijampolės socialdemokratus ir visus neabejingus žmones aktyviai dalyvauti šioje kilnioje akcijoje, kviesti prisidėti įmones, šeimas ir pavienius asmenis. Visų parama ir pagalba labai laukiama. Padėkime būsimiems pirmūnams!

Registraciją savanoriams rasite: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1Wl944sMp353zmkRj-8lNCpQ5fEf9wPr-NHH3LongxVlXaQ/viewform

Jeigu turite klausimų ar norite pasitarti rašykite vaida.burokiene@gmail.com

 

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Leave a Comment