Paskelbtas 2016 m. III ketv. LSDP Marijampolės skyriaus grupių reitingas


 Powered by Max Banner Ads 

LSDP Marijampolės skyrius tradiciškai kas ketvirtį vertina 26 savo grupes suformuotas teritoriniu ir profesiniu pagrindu. Grupės yra vertinamos pagal įvairius kriterijus (veiklos intensyvumas, narių pritraukimas, nario mokesčių surinkimas ir kt.)

Susumavus 2016 metų liepos – rugsėjo mėn. rezultatus paaiškėjo, jog geriausia trečiajame šių metų ketvirtyje yra iš antrosios vietos pakilusi Balsupių grupė (pirmininkas Žydrūnas Krulikas). O į antrąją iš trečiosios pakilo Kvietiškio grupė (pirmininkas Algirdas Stadalius).

3-5 reitingo vietas, surinkusios vienodai balų, dalinasi Baraginės grupė (pirmininkė Renata Gecevičienė), Kauno grupė (pirmininkas Mantas Čėsna) ir Valavičių grupė (pirmininkė Daiva Krampienė).

Ženkliu pakilimu reitinge šį kartą gali pasidžiaugti Pedagogų grupė (pirmininkė Renata Zdanė) iš 24 vietos pakilusi į 12-16 vietą, Medikų grupė (pirmininkė Audronė Kuodienė) iš 25-26 vietos pakilusi į 17-18 vietą, Igliaukos grupė (pirmininkas Vytautas Baltušnikas) iš 21-22 vietos pakilusi į 12-16 vietą,  Patašinės grupė (pirmininkė Gitana Latožienė) iš 23 vietos pakilusi į 12-16 vietą.

Paskutinėse reitingo vietose šį ketvirtį Maironio grupė (pirmininkas Eugenijus Kurtinaitis) – 24 vieta, Dariaus ir Girėno grupė (pirmininkė Birutė Kižienė) – 25 vieta ir Uosupio grupė (pirmininkas Aurimas Lenčiauskas) 26 vietoje.

LSDP Marijampolės skyriaus grupių vertinimas (pilna informacija)

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Leave a Comment