Prasideda didžioji metų šventė Marijampolės miesto dienos 2017


 Powered by Max Banner Ads 

Marijampolės centre įsibėgėja pasiruošimas didžiausiai metų šventei. J. Basanavičiaus aikštėje kyla didžioji scena, montuojami gėlių stovai ir kitos dekoracijos.

Jau rytoj, penktadienį, nuo 12 val. miesto centre šurmuliuos didžioji amatininkų mugė, o nuo 15 val. prasidės nauja iniciatyva Marijampolėje – Cukrinis festivalis, kuriame „Cukrinė gatvė“, „Saldžių palinkėjimų siena“, „Cukrinių debesų paroda“, „Saldžiosios instaliacijos“.

O 17.30 val. iš sporto centro „Sūduva“ stadiono J. Basanavičiaus aikštės link tradiciškai pajudės šventinė organizacijų eisena miesto gatvėmis. Joje, kaip ir visuomet ryškia gera nuotaika dalinsis Marijampolės jaunieji socialdemokratai. 18 val. gražiu koncertus bus pradėtas jau tradicija tapęs Šv.. Jurgio meno sezonas. O nuo 21.30 vakaro koncertas grupė OLD CITY BAND bei GJAN su grupe. 24 val. pirmąją miesto dienos pabaigą vainikuos šventinis fejerverkas.

Šeštadienį, gegužės 27 d., įvairios linksmybės, pramogos, mugės ir sportinės rungtys visame Marijampolės centre prasidės nuo pat ryto, 10 val. ir tęsis visą dieną. Visus marijampoliečius ir svečius Marijampolės socialdemokratai kviečia į savo palapinę, įsikursiančią prie Kultūros centro, kurioje galėsite išmėginti virtualiosios realybės pramogas, sudalyvauti turnyre ir laimėti prizus. Taip pat pabendrauti su bičiuliais ir LSDP pirmininku Gintautu Palucku. O nuo 12 iki pat 23 val. galėsite pasimėgauti įvairaus žanro koncertais.

Sekmadienį, 11 val. tradicinis pusmaratonis „Bėgam už Marijampolę“ bei įvairios pramogos skirtos mažiausiems šventės dalyviams – vaikams. Marijampolės socialdemokratai kaip visuomet didelį dėmesį skiria vaikams ir visus J. Basanavičiaus aikštėje kvies prie savo palapinės, kurioje turės galimybę susiverti apyrankes, piešti linksmąsias pėdutes ar apglėbti rankomis pasaulį ir dar daug kitų pramogų.

Pasitikime didžiąsias miesto šventes linksmai ir švęskime kartu!!!

 

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Leave a Comment