Praskriejo jau tradicija tapęs – „Dviračių žygis Marijampoliečiams“


 Powered by Max Banner Ads 

LSDJS Marijampolės skyriaus jaunimas ir LSDP Marijampolės skyrius 2018 m. liepos 1 dieną organizavo jau tradicija tapusį dviračių žygį „Dviračių žygis Marijampoliečiams“. Renginio organizatoriai dalyvius sukvietė prie Marijampolės Kultūros centro, nuo kurio, pasimankštinusi ir linksmai nusiteikus darni kolona pajudėjo numatytu maršrutu. Maršrutas ilgas – 25 km, kurių nepabūgo įveikti arti 150 dalyvių ir mažų ir didelių. Jauniausiam žygio dalyviui tik 16 mėnesių, o įdomiausias ekipažas-dviratininkas ir jo šuo. Išlydėdamas dalyvius Savivaldybės direktorius Karolis Podolskis linkėjo, kad žygeivius džiugintų aktyvus poilsis, puikus savaitgalis, pažintis su Marijampolės apylinkėmis, bendrystė kelionėje, o dviratis taptų geriausiu gyvenimo būdo draugu.

Įveikę iššūkius, nepabūgę prasto oro, praturtinę savo patirtį naujais įspūdžiais, žiniomis, išgyvenimais, patyrę naujų atradimų, ištvermingieji dalyviai džiaugsmingai pasiekė finišo tiesiąją, kurią vainikavo apdovanojimų ceremonija bei pakilios dalyvių nuotaikos.

Dėkojame renginio rėmėjams Marijampolės kultūros centrui, UAB Vidara, UAB Mantinga bei mus saugojusiai Marijampolės kelių policijai.

Ačiū, kad dalyvavote! Juk minti dviračiu puikus būdas aktyviai ir sveikai praleisti laiką, keliaudami geriau pažįstame savo miestą, jo istoriją, etninę kultūrą, kitas įdomias vietas, būname visada nuostabioje gamtoje!!!

Žygio akimirkas galite pamatyti  Galerijoje 

LSDP informacija

 

Leave a Comment