Rūpinamės ne tik per šventes.


 Powered by Max Banner Ads 

Vienatvė ir socialinė atskirtis yra sudėtingi šių dienų socialiniai iššūkiai, su kuriais susiduriam vis sparčiau senstančioje mūsų visuomenėje.

Tik gerų ir neabejingų žmonių dėka galime vienišiems senoliams suteikti šiek tiek daugiau džiaugsmo ir tikėjimo. O kaip aplinkoje yra atjautą suprantančių žmonių, negali būti stebėtojas, privalai įsitraukti.

Šį pirmadienį Marijampolės socialdemokratai Raimonda Masytė – Baliūnienė, Simona Petrauskienė ir Artūras Visockis pasibeldė į 15 durų – už jų rado 15 skirtingų gyvenimų ir dar skirtingesnių likimų… Atvėrę senolių duris, dovanojo ne tik savo dėmesį, rūpestį, šiltą bendravimą, bet ir Raimondos Masytės – Baliūnienės dėka, padovanojo senoliams po patalynės komplektą.

“Lankėme vienišus senolius. Teko slapčia ir ašarą nubraukti. Sunku ramiai žiūrėti į žmonių vienatvę, ypač varganą ir sulaukus garbingo amžiaus, ištikus ligoms – likti vieniems“ – prisimena Simona Petrauskienė.

Visi norėjo, kad svečiai pas juos kuo ilgiau pabūtų, pasikalbėtų, kai kurių akyse suspindėjo išsiskyrimo ašaros. Lankymas namuose yra labai svarbi pagalba, leidžianti vienišiems senjorams kuo ilgiau jaustis savarankiškais ir visaverčiais žmonėmis.

 

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Leave a Comment