Sigitas Valančius. „Ypač svarbus yra tęstinumas“


 Powered by Max Banner Ads 

Mieli bičiuliai!

Dėkoju Jums už gerus žodžius, už palaikymą, patarimus ir pasvarstymus, kuriuos šiomis dienomis tenka dažnai išgirsti. Pastaruoju metu susitikimuose iškyla ypač daug klausimų, pasidalijama įvairiausiomis nuomonėmis apie socialdemokratų partijos potencialą, veiklas ir ateities perspektyvas, apie partijos galimybes vesti Marijampolę ir marijampoliečius pažangos keliu.

Kandidatų į skyriaus pirmininkus kėlimo laikotarpiu tokie svarstymai suprantami ir skatintini. Kuo daugiau mes kalbėsimės, tuo aiškesnės taps veiklos perspektyvos, tuo atsakingiau dirbsime savo miestui ir jo bendruomenei.

Visada sakiau ir sakysiu, kad bet kurios bendruomenės stiprybė yra vienybėje ir susitelkime. Nė vienas negali likti neišklausytas, neišgirstas, neįvertintas. Tik tolerancija, tiesa, teisingumu ir kritišku protu patikrinti, išdiskutuoti sprendimai būna patys tinkamiausi. Sprendimai negali būti priimami siaurame bičiulių rate.

Ypač svarbus yra tęstinumas – pasitelkiant gerąją patirtį tikrai galima pasiekti, kad mūsų miestas būtų dar gražesnis, patrauklesnis ir ekonomiškai ir kultūros paveldu, ir jaunatviškumu. Iš nieko gali atsirasti tik niekas, todėl verta tęsti ilgamečio partijos pirmininko Vidmanto Brazio pradėtus darbus, išlaikyti jo požiūrį į žmogų ir žmogiškumą, į tikėjimą žmonių geranoriškumu, į tikėjimą jaunimo galimybėm ir veržlumu, į patirties svarbą.

Būtent žmonės, jų gyvenimo kokybės gerovė, darbo vietų kūrimo skatinimas, glaudžiai bendradarbiaujant su verslininkais, Marijampolės miesto puoselėjimas – tai ir yra prioritetai, dėl kurių aš dirbu, kuriuos įgyvendinti pasirengęs kartu su Marijampolės socialdemokratų skyriumi.

Nuoširdžiai ačiū mane kandidatu iškėlusioms ir palaikančioms Marijampolės socialdemokratų grupėms. Dėkoju visiems, nes visa, kas gera yra nuveikta, visų mūsų pasiekimas – mes dirbame žmonėms ir dėl žmonių. Jūsų palaikymas džiugina, nes padeda suvokti, kad darbas, kurį dirbu, nėra beprasmis, tačiau kartu ir įpareigoja. Įpareigoja dar daugiau dirbti, ieškoti, kad būtų pateisintos viltys, kad marijampoliečiai į miesto ateitį žvelgtų tikėdamiesi pozityvių pokyčių.

Pagarbiai,

Sigitas Valančius, Kandidatas į LSDP Marijampolės skyriaus pirmininkus

Leave a Comment