Tęsiasi LSDP Marijampolės skyriaus grupių susirinkimai


 Powered by Max Banner Ads 

Nors  vasara atostogų metas, Marijampolės socialdemokratai nuolat skyriaus grupėse aktyviai susitikinėja, diskutuoja įvairiais klausimais, bendrauja. Grupių susirinkimuose dalyvauja LSDP Marijampolės skyriaus pirmininkas Povilas Isoda, kandidatė į Marijampolės savivaldybės merus Irena Lunskienė ir skyriaus atsakingasis sekretorius Artūras Visockis.

Mokolų ir Uosupio grupių susirinkime vyko struktūrinis pakeitimas. Grupėse iki šiol buvo nariai iš vieno mikrorajono, skaičius sąlyginai nedidelis, todėl dėl efektyvesnės veiklos priėmė sprendimą susijungti ir vadintis Mokolų grupe. Grupės pirmininke išrinkta buvusi Uosupio grupės pirmininkė Daiva Vasiliauskienė.

Balsupių grupėje buvo pasveikinta ilgametė partijos narė Angelė Karalienė, šventusi 80-ąjį jubiliejų bei Sandra Krulikaitė vestuvių proga. Susirinkime buvo aptarta kasmetinio LSDP Marijampolės skyriaus sąskrydžio data, tema, kiti organizaciniai klausimai, kurį šiais metais organizuoja Balsupių grupė, geriausiai pasirodžiusi pernykščiame skyriaus sąskrydyje.

 

Kvietiškio grupės bei jungtiniame Kauno, Dariaus ir Girėno, Degučių ir Šaulių grupės susirinkimuose kaip ir kitų grupių vykusiuose susirinkimuose aptarta aktuali politinė situacija Marijampolėje ir šalyje, veiklų planai, priimti nauji nariai, diskutuota apie skyriaus veiklos perspektyvas, galimus sprendimus.

 

 

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Leave a Comment