Vasario 16 – oji su krepšinio kamuoliu


 Powered by Max Banner Ads 

Visa Lietuva ir jos žmonės, mini ypatingą dieną, 100-ąsias Lietuvos metines. Tai svarbi ir didinga diena visiems.

Jau treti metai iš eilės, valstybinės datos paminėjimo proga, krepšinio klubas „Kadis“ (treneris V. Juškevičius) kartu su LSDP Marijampolės skyriaus Balsupių grupe (pirmininkas Ž. Krulikas) sukvietė visus jaunuosius krepšininkus, kurie neabejingi sportui ir Lietuvos valstybingumui, į krepšinio turnyrą 3×3 – „Vasario 16 – oji su krepšinio kamuoliu“. Džiugu, jog kasmet pavyksta pritraukti vis daugiau dalyvių ir suvienyti juos skambant valstybiniam Lietuvos himnui.

Šiais metais dalyviai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes. Turnyrą pradėjo vyriausiųjų, gimusių 2002-2004 m. amžiaus grupė. Išsiaiškinus pogrupių geriausius, po finalinių kovų, trečią vietą laimėjo svečiai iš Birštono, kurių komanda simboliškai ir vadinosi „Birštonas“. Antroji vieta atiteko vietiniams Marijampolės krepšininkams, pavadinimu „MDD“, (MDD – pirmosios komandos narių vardų raidės). Pirmos vietos taurę atsiėmė svečiai iš Igliaukos, pasivadinę neįprastu pavadinimu „Ainoras, tritaškio metikas“.

Antrąją amžiaus grupę sudarė 2005-2007 m. gimę vaikinai. Čia trečią ir antrą vietas laimėjo svečiai iš Igliaukos, atitinkamai trečioji vieta „Cavaliers“ komandai, antroji „Bernudalis“ vaikinams. Finalinėje dvikovoje stipriausi buvo marijampoliečiai, „Žalvaris“ komanda.

 

 

Pati atkakliausia, emocingiausia ir daugybę žiūrovų bei sirgalių sulaukusi 2008-2010 m. gimusių berniukų grupė tapo turnyro puošmena. Čia sulaukta gausiausio komandų dalyvių skaičiaus. Atkaklios kovos užvirė nuo pat pirmųjų pogrupių rungtynių. Tik keleto taškų persvara patekę į kovą dėl trečios vietos čia jau nejuokavo komanda „Ko žiūri?“ ir iškovojo bronzos medalius. Finale kova virė iki paskutinių sekundžių ir prizininkai laimėjo tik 1 taško persvara. Antroji vieta, kuri nenuvylė jaunųjų krepšininkų, atiteko „Olimpiečiai“ komandai, o pirmąja vieta ir gražuole taure džiaugėsi komanda „Juoduliai“.

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems dalyviams, visiems treneriams, padėjusiems rengti ir organizuoti turnyrą. Smagu, kad jau trys metai bendradarbiaujama su LSDP Marijampolės skyriaus Balsupių grupės pirmininku Žydrūnu Kruliku ir kartu gerinamas turnyro lygis. Už dovanėles dalyviams padėka Konstantinui Gurevičiui, už troškulio numalšinimą žaidėjams mineraliniu vandeniu  – Tomui Vyšniauskui.

Gera prisidėti prie svarbių dalykų, o kai pavyksta į vieną vietą ir laiką sudėti savo šalies, jaunimo užimtumo ir patriotiškumo esmes, tampa dar jaukiau ir maloniau. Kaip sakė vienas šio turnyro organizatorių, „manęs paklausė, kodėl tai darai ir kam tau to reikia, atsakiau – o kas tada tą padarys?“.

Renginio akimirkos čia

 

Organizatorių informacija

Leave a Comment