LSDP Marijampolės skyriaus grupių susirinkime aptartos partijos aktualijos


 Powered by Max Banner Ads 

Vakar, gegužės 17 d., LSDP Marijampolės skyriaus Liudvinavo grupė į eilinį savo susirinkimą pakvietė dalyvauti ir Baraginės, Netičkampio, Valavičių ir Želsvos grupės bičiulius. Susirinkusieji pasveikino Liudvinavo grupės pirmininkę, laikinai savivaldybės mero pareigas einančią Ireną Lunskienę tapus kandidate išankstiniuose tiesioginiuose mero rinkimuose, kurie vyks rugsėjo 10 d. Liudvinavo grupės pirmininkės pavaduotojas Žydrūnas Čekauskas džiaugėsi pasirinkta kandidate, nes Irena Lunskienė yra tas žmogus, kuris supranta paprastų žmonių problemas, jų gyvenimus, yra daug padariusi tiek eiliniams paprastiems žmonėms, tiek savivaldybei dvejus metus dirbdama mero pavaduotoja. Bičiuliai pritarė, jog I. Lunskienė yra tas žmogus, kuris užtikrins darbų tęstinumą su dar didesniu dėmesiu žmonėms.

Susirinkime dalyvavęs LSDP Marijampolės skyriaus pirmininkas Povilas Isoda buvo pasveikintas tapęs vienu iš 12 LSDP pirmininko Gintauto Palucko pavaduotojų. „Išrinkimas į šias pareigas yra didelis įvertinimas ne tik manęs asmeniškai, bet ir viso mūsų skyriaus, kuris labai aktyviai palaikydamas Gintauto Palucko kandidatūrą partijos pirmininko rinkimuose, aiškiai parodė, kad Marijampolės socialdemokratai nori permainų. Nori keistis patys ir daryti pokyčius visoje partijoje. Laukia dideli darbai ir didelė atsakomybė“ – kalbėjo P. Isoda.

Be tradicinio naujų narių priėmimo susirinkimo metu buvo aptartas skyriaus veiklos planas, visi nariai paraginti teikti siūlymus veiklos planui. Taip pat diskutuota apie skyriaus veiklos tobulinimą, didesnį narių įtraukimą, nuolatinį apklausų organizavimą, norint žinoti bičiulių nuomonę.

 

LSDP informacija

Leave a Comment