LSDP Marijampolės skyriaus Šaulių grupė sveikino buvusius mokytojus


 Powered by Max Banner Ads 

Mielas mokytojau,

Gražesnio žodžio nerandu
Už paprastą, lietuvišką „ačiū“,
Kurį išmokėt pamokų metu
Tarsi burtažodį, atėjusį iš bočių!

Dar padėkot norėjom Jums labai,
Už žinias, už šilumą, už rūpestį ir meilę!

Jau tapo gražia tradicija, kad Tarptautinės mokytojų dienos proga LSDP Marijampolės skyriaus Šaulių grupės nariai, kartu su organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Marijampolės vaikų dienos centro vadove Loreta Valinčiene, Marijampolės socialinės pagalbos centro socialine darbuotoja bei Šaulių grupės pirmininke Simona Petrauskiene, Marijampolės savivaldybės tarybos Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininku Alvydu Kirkliausku, Šaulių grupės nare Nijole Gruodiene, buvusius mokytojus pasveikino dainuodami dainas, skaitydami eiles. 
Aplankėme net 14 buvusių pedagogų, gyvenančių senelių globos namuose. Popietę praleidome bendraudami su pradinių klasių, matematikos, gimtosios lietuvių,rusų kalbos, fizikos bei tikybos mokytojais. 
Visi susitikimai su šiais nuostabiais mokytojais buvo labai jausmingi, su stipriu atsaku iš senolių – džiaugsmo ašaromis, eilėmis, šokiais bei dainomis. Bendravimas, šypsenos, gražus žodis ar padėka – pati didžiausia dovana. Taip pat prisiminėme anapilin išėjusius ir pernai aplankytus mokytojus.
“Gerumu, šypsenomis bei tardami šiltus, iš širdies sakomus žodžius, mes atveriame kelią ne tik į kitų, tačiau visų pirma į savo širdies gelmes“ – teigė grupės pirmininkė Simona Petrauskienė.
Alvydas Kirkliauskas visiems priminė, kad šie bei kiti apsilankymai įvairiose įstaigose, gėlės, gražūs žodžiai – visa tai iš širdies, be atlygio ir išliekantys ilgai visų atmintyje.

 

LSDP Marijampolės skyriaus Šaulių grupės informacija

Leave a Comment