Marijampolės savivaldybės administracijoje lankėsi gausus Vaikų dienos centrų auklėtinių būrys


 Powered by Max Banner Ads 

Lapkričio 2-osios rytą, LSDP Marijampolės skyriaus Šaulių grupės nariai kartu su  organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Marijampolės vaikų dienos centro Petro Armino ir Patašinės kaimo vaikų dienos centrų auklėtiniais lankėsi Marijampolės savivaldybės administracijoje.

Moksleivius maloniai priėmė, atsakė į jiems rūpimus klausimus (apie darbuotojų atliekamas funkcijas, pareigas bei atsakomybes) ir apie ketvirtus metus organizuojamą projektą „Pažink savivaldą“ pasakojo Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda. Vicemeras minėjo, kad šio projekto tikslas – skatinti moksleivius ir studentus domėtis savivaldos veikla, politikų bei administracijos specialistų darbu. P. Isoda noriai dalinosi pasakojimu savo patirtimi darbe.

Moksleiviai lankėsi ir Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus Sigito Valančiaus kabinete. Pažintinę pamoką apie savivaldą, nuveiktus naudingus darbus mūsų miestui bei planuojamus projektus klausė gausus, net 19 moksleivių būrys.

Moksleiviai dar ilgai dalinsis mintimis, patirtais įspūdžiais, o grupės pirmininkė Simona Petrauskienė pasidžiaugė, kad ši išvyka moksleiviams – unikali galimybė pažinti savivaldybės darbuotojų darbą iš arti, užmegzti naujas pažintis, o galbūt ir apsispręsti dėl savo būsimos profesijos.

2

LSDP Marijampolės skyriaus Šaulių grupės informacija

Leave a Comment