„Vasario 16-oji su krepšinio kamuoliu“


 Powered by Max Banner Ads 

Jau tradiciškai, minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, krepšinio klubas „Kadis“ (treneris V. Juškevičius) kartu su LSDP Marijampolės skyriaus Balsupių grupe (pirmininkas Ž. Krulikas) sukvietė visus jaunuosius krepšininkus, kurie neabejingi sportui ir Lietuvos valstybingumui, į krepšinio turnyrą 3×3 – „Vasario 16 – oji  su krepšinio kamuoliu“. Šio renginio tikslas – parodyti kokia tai svarbi diena mums visiems, vieningumo prasme, kai galime džiaugtis laisve, išreikšti save. Organizatorių nuomone jau nuo vaikystės patiems mažiausiems mūsų piliečiams reikia ugdyti  pagarbą savo artimiesiems, draugams, savo šaliai ir jos  istorijai, perteikti jiems kaip tai svarbu ir kad ateitis priklauso jiems, kad jie didžiuotųsi ir garsintų savo šalį.

Šiais metais renginyje dalyviai varžėsi dvejose amžiaus grupėse: vyresniųjų (gim. 2001 m. – 2005 m.) – 12 komandų ir jaunesniųjų (gim. 2006 m. – 2009 m.) – 10 komandų.

Vyresniųjų grupėje nugalėtojais tapo komanda „Be pavadinimo“, antroji vieta atiteko komandai „Pavalgę anūkai“ ir trečioji – komandai „Dyzelis“.

 Jaunesniųjų grupėje aukso medalius ir čempionų taurę iškovojo komanda „Vulkanas“, antroji vieta ir sidabro medaliai atiteko komandai „Spurs“, bronzos medaliais pasipuošė komanda „Uraganas“.

Organizatoriai džiaugiasi, kad šiuo kasmetiniu renginiu susidomi vis daugiau entuziastų, dalyvių bei sirgalių ir visiems dėkodami pažada dar didesnį renginį kitais metais.

LSDP Marijampolės skyriaus Balsupių grupės informacija

Leave a Comment