Kalėdos keliauja į Marijampolę


 Powered by Max Banner Ads 

Marijampolės centre įsibėgėja pasiruošimas gražiausiai žiemos šventei. J. Basanavičiaus aikštėje kyla didžioji Kalėdų eglė, kuri šiemet „paskęs debesyse“, montuojami apšvietimai.

Šiemet gražuolė žaliaskarė sušvis naujų spalvų miesto simbolių dekoracijomis ir paskęs šviesos instaliacijų debesyse, kalėdinėmis kompozicijomis pasidabins senamiesčio Kęstučio gatvė, miesto gatvės vėl sušvis girliandomis ir blykstėmis su svarbiausiais puošybos elementais. Atverdami laiko vartus į ypatingus Lietuvos kultūros sostinės metus, J. Basanavičiaus aikštėje išvysime ir metų simbolį – varpą. 

Jau šį šeštadienį, gruodžio 9 d., visus marijampoliečius ir svečius nuo 11 val. kvies Kalėdinė rankdarbių ir dovanų, kulinarinio paveldo gaminių ir gardumynų mugė. O nuo 17 val. Kalėdų eglės įžiebimo šventė, kurioje Kalėdų senelio sutiktuvės, ugnies, ledo ir šviesų šou „Stichijų paslaptys“ ir šventinis fejerverkas. 18 val. nemokamas kalėdinis koncertas „Kalėdos „O lia lia“ šalyje“ su Kalėdų seneliu Kultūros centre.

O iki pat Naujų metų šeštadieniais (16, 23 ir 30 d.) bei sekmadieniais (10, 17 ir 26 d.) 12-13 val. visi norintys galės susitikti, pakalbėti ir nusifotografuoti su Kalėdų seneliu jo rezidencijoje, įsikūrusioje „PJazz Kalėdų namelyje“, kuriame veiks Kalėdų senelio paštas, vokai bus antspauduojami specialiuoju „Marijampolė – 2018 kultūros sostinės“ ženklu.

Vaikučius visą šventinį laikotarpį kvies pasivažinėti šventiniai automobiliukai Tuk Tukai.

Pasitikime didžiąsias metų šventes linksmai, Marijampolėje!!!

 

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Leave a Comment