Laikinoji merė I. Lunskienė J. Totoraičio progimnazijos direktorei R. Zdanei pasiūlė nutraukti darbo sutartį


 Powered by Max Banner Ads 

Reaguodama į susiklosčiusią padėtį Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijoje ir įvertinusi specialistų bei Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto išvadas, laikinoji Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė Jono Totoraičio progimnazijos direktorei Renatai Zdanei pasiūlė nutraukti darbo sutartį šalių susitarimu.

Progimnazijos direktorė sutiko su pasiūlymu, kadangi mano, jog šiuo metu tai geriausias sprendimas, norint kad progimnazija, jos ugdytiniai, pedagogai ir visa bendruomenė nenukentėtų. Direktorė apgailestauja, kad jos ryžtas, reiklumas ir noras pakelti progimnaziją į patį aukščiausią lygmenį tarp kitų Lietuvos ugdymo įstaigų, privedė iki šiandieninės situacijos. R. Zdanė viliasi ir linki, kad naujasis įstaigos vadovas tęstų darbus ir įgyvendintų jau pradėtus išskirtinius projektus. O progimnazija ir toliau išliktų viena patraukliausių įstaigų Marijampolėje.

Primename, kad Marijampolės savivaldybės taryba yra pritarusi 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų projektui ,,Bendrojo ugdymo mokyklų (progimnazijų, pagrindinių mokyklų) modernizavimas ir šiuolaikinių mokymosi erdvių kūrimas“. Šiuo metu projektas jau pradėtas įgyvendinti. Jo metu J. Totoraičio progimnazijoje bus įrengta: multifunkcinė, išmanioji, interaktyvioji , komunikacinė ir reprezentacinė erdvės. Tai ženkliai pagerės mokinių ugdymo sąlygas.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Leave a Comment