Marijampolės apskrities ugniagesiai gelbėtojai švenčia savo profesijos dieną!


 Powered by Max Banner Ads 

Gegužės 4-oji – šventojo Florijono – ugniagesių gelbėtojų diena. Ta proga tradiciškai Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėtojų valdybos pareigūnai, nesantys tiesioginėje tarnyboje, atsitraukia nuo kasdienių rūpesčių. Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyko iškilmingas suėjimas, kurio metu vyrams iš visos apskrities valdybos komandų išsakyti sveikinimai, įteiktos padėkos ir dovanos, suteikti laipsniai. Kai kurie įvertinti pareigūnai šioje tarnyboje darbuojasi 20 ar 25 metus. Prieš šias iškilmes marijampoliečiai galėjo išvysti miesto gatvėmis su garsiniais signalais riedantį ugniagesių gelbėtojų technikos paradą.

Valdybos viršininkas Vidas Barauskas dėkojo kolektyvui už atsidavusį darbą. Jis pripažino, kad viskas tarnyba prasideda nuo žmonių, ir pabrėžė prevencinio darbo reikšmę. „Turime eiti į žmones ir kalbėti apie priežastis, kodėl kyla gaisrai“, – sakė jis. Jis pasidžiaugė, kad valdybos patalpas dažnai aplanko moksleiviai ir net darželinukai. Jis palinkėjo savo darbuotojams, kad kiekvieną iš jų visada lydėtų „kilni pareiga, taiki ugnis ir artimo meilė“.

Sveikindamas Kauno apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Rimas Bradūnas priminė apie ugniagesių gelbėtojų sistemoje vykstančią pertvarką. Jo žodžiais tariant, tegul tai būna „evoliucija, o ne revoliucija“. Jis pasveikinti kolegų atėjo drauge su kitų statutinių organizacijų atstovais.

Marijampolės savivaldybės vadovų vardu kalbėjęs administracijos direktorius Karolis Podolskis juokais palinkėjo, kad ugniagesiams vandens žarnų prireiktų tik gėlėms laistyti, bet iš esmės buvo nuoširdžiai dėkingas už žmonių gyvybių ir turto gelbėjimą, už atliekamą prevencinę veiklą.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Leave a Comment