Marijampolės savivaldybės vadovai apsilankė UAB „Marijampolės švara“


 Powered by Max Banner Ads 

Penktadienio rytmetį Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė kartu su pavaduotojais bei administracijos direktoriumi apsilankė UAB „Marijampolės švara“. Įmonėje vadovus pasitiko jos direktorius Kostas Jankauskas, o susitikimo metu aptartas įmonės našumas ir problemos bei jų sprendimo būdai.

K. Jankauskas pačioje pradžioje pasidžiaugė, kad jų žiema „neužpuls netikėtai“, kadangi jau šiuo metu stovi paruošta visa technika ir reikalingos priemonės žiemos sezonui prasidėjus prižiūrėti kelius bei šaligatvius – druska (apie 400 t), sausas smėlis ir skaldelė (apie 200 t). Vėliau pristatė turimos technikos kiekį ir galimybes.

Direktorius savivaldybės vadovų vizitui ruošėsi „iš peties“ – aiškiai surašė pagrindinę statistiką – darbuotojų skaičių, technikos kiekį, nuvažiuotų kilometrų skaičių, sąšlavų kiekį ir prižiūrimų konteinerių skaičių. Kad miestas būtų švaresnis, UAB „Marijampolės švara“ darbuotojai dirba ir naktimis – šluojami šaligatviai (6,5 km nušluoja vienas darbuotojas), valomos gatvės (40 km per vieną naktį). K. Jankauskas pašmaikštavo: „Kai aplinkiniai sako, kad miestas yra švarus – tai didžioji dalis yra mūsų nuopelnai“.

Paliesti ir probleminiai klausimai: palyginus su 2015 m. ir 2016 m., skiriamas vis mažesnis finansavimas, nors atliekami tie patys darbai; nuvalomas didesnis gatvės plotis nei yra reikalaujama, kadangi tokie yra spec. mašinų gabaritai, nors mokama tik už reikalaujamą dalį.

Savivaldybės merė pažadėjo toliau nuosekliai bendradarbiauti, o administracijos direktorius Karolis Podolskis sakė, kad artimiausiu metu norės susitikti su įmonės direktoriumi ir aptarti problemas bei jų sprendimo būdus.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių tarnybos informacija

Leave a Comment