Marijampolės veteranų krepšinio lyga užbaigė sezoną

Powered by Max Banner Ads

Šį šeštadienį baigėsi antrosios Marijampolės senjorų atvirosios krepšinio pirmenybės. Praeitą savaitę vykę pusfinalio susitikimai nulėmė, jog dėl pirmos vietos šiandien kovojo „Suvalkija“ ir „Gernora“ bei dėl trečios vietos susitiko „Justicija“ ir „VKK“.

Pirmosios į aikštę išbėgo dėl trečios vietos rungtyniaujančios komandos. Jau pirmajame kėlinyje į priekį šiek tiek išsiveržė „Justicijos“ krepšininkai, kurie savo persvarą dar labiau padidino antrame ketvirtyje bei prieš didžiąją pertrauką pirmavo rezultatu 27-13. Nors trečią kėlinį „VKK“ komanda laimėjo trijų taškų persvara, tačiau rungtynių eigos jiems pakeisti jau nepavyko bei šias rungtynes „Justicijos“ komanda laimėjo rezultatu 54-42, tuo pačiu iškovodami trečią vietą. „Justicijos“ komandoje rezultatyviausias buvo Rolandas Gylys, kuris pelnė 33 taškus, S. Šerkšnas bei G. Šalaševičius atitinkamai pelnė 8 ir 5 taškus. Pralaimėjusioje komandoje S. Liubinas pelnė 19 taškų, dar 9 ir 5 taškus atitinkamai pridėjo A. Čėsna ir G. Kelerta.

Iškarto po šių rungtynių į aikštę išbėgo „Suvalkijos“ ir „Gernoros“ krepšininkai. Gausiai susirinkusių žiūrovų palaikomos komandos nuo pat pradžių stojo į atkaklią kovą bei pirmajame kėlinyje šiek tiek geriau sekėsi „Suvalkijos“ krepšininkams, kurie kėlinį laimėjo 18-12. Tačiau „Gernoros“ komandai antrajame kėlinyje pavyko šiek tiek sulyginti žaidimą ir prieš didžiąją pertrauką jų atsilikimas buvo tik 5 taškai. „Suvalkijos“ komandai per pirmus du kėlinius iš esmės pavyko neutralizuoti „Gernoros“ komandos rezultatyviausią žaidėją Tomą Bonkevičių, kuris tepelnė 3 taškus. Tačiau pastarojo žaidėjo trečiame kėlinyje pelnyti 8 taškai neleido „Suvalkijos“ komandai kiek daugiau atitrūkti nuo savo varžovų ir po trijų kėlinių pastaroji komanda priekyje buvo rezultatu 44-37. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtame kėlinyje, kuriame „Suvalkijos“ komandą į priekį tempė Erikas Račkelis bei Gintaras Grigas, pelnę šiame kėlinyje visus komandos taškus. Nors „Gernoros“ komandai sėkmingai pataikant iš esmės sekėsi išlaikyti intrigą iki pat rungtynių pabaigos, tačiau galutinę pergalę rezultatu 58-52 pasiekė „Suvalkijos“ komanda, kuri ir iškovojo turnyre pirmąją vietą.

Pasibaigus rungtynėms sveikinimo žodį tarė bei apdovanojimus įteikė laikinai pavaduojantis Marijampolės savivaldybės merę Ireną Lunskienę mero pavaduotojas Povilas Isoda. Pirmas tris vietas užėmusioms komandoms buvo įteiktos taurės, diplomai bei medaliai, ketvirtąją vietą užėmusi „VKK“ komanda taip pat neliko be prizo, jai įteikta paguodos taurė. Asmeniniais prizais buvo apdovanoti rezultatyviausias turnyro žaidėjas Tomas Bonkevičius bei geriausiu finalo žaidėju turnyro organizatorių pripažintas Mindaugas Dabulevičius. Taip pat renginio dalyvius pasveikino Marijampolės savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys. Turnyro organizatoriai Giedrius Šalaševičius bei Žydrūnas Krulikas padėkojo komandoms už dalyvavimą turnyre, taip pat padėkojo Marijampolės savivaldybės administracijai už pagalbą organizuojant šį turnyrą.