MISIJA SIBIRAS birželio 14-ąją kviečia būti kartu Marijampolėje!


 Powered by Max Banner Ads 

Birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, „Misija Sibiras“ ir vėl kviečia būti kartu.  Šią dieną 11 val. 59 min. kviečiame pradėti Visuotine tylos minute. Jos metu visi su savo šeimomis, draugais, kolegomis kviečiami minutei stabtelėti, prisiminti tremtinių ir politinių kalinių istorijas bei likimus ir tokiu būdu pagerbti negrįžusiųjų atminimą. Kviečiame į Visuotinę tylos minutę pasižiūrėti nauju kampu ir kartu ją paversti visuotiniu ir masišku reiškiniu, prie kurio prisijungti būtų patrauklu ir reikšminga kiekvienam.

Taip pat šią dieną pirmą kartą Marijampolėje vyks atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“, kurios metu  bus skaitomi tremtinių ir politinių kalinių vardai, pavardės bei likimai (grįžo iš tremties / negrįžo / likimas nežinomas). 


Skaitymų vieta Marijampolėje šalia paminklo Tremčiai atminti ir Memorialinio vagono (Stoties g. 2). Skaitymų pradžia 13 val. Skaitymai tęsis visą parą iki birželio 14 d. 19 val. 

Išankstinė registracija į skaitymus ir daugiau informacijos www.misijasibiras.lt.

Kviečiame susiburti ir prisijungti prie skaitymų, pasidalinti šia informacija su visais, kuriems ji gali būti aktuali. Kviečiame ateiti į renginį su kolegomis, draugais, šeimos nariais. 

Ačiū, kad esate kartu ir kartu saugote kiekvieną likimą bei istoriją!

 

Labdaros ir paramos fondas „Jauniems“

Leave a Comment