Nuo gegužės 2-osios nauja Marijampolės savivaldybės administracijos struktūra


 Powered by Max Banner Ads 

Nuo gegužės 2-osios Marijampolės savivaldybės gyventojus pradėjo aptarnauti nauja Savivaldybės administracijos struktūra. Palyginti su ankstesniąja, administracija sumažėjo 7-iais skyriais. Devyni skyriai iš 21-o išliko nepakitę. 10 skyrių suformuota, sujungiant į vieną du ar net tris buvusius skyrius ar prijungiant pavienius specialistus.

Pertvarkos paliesti padaliniai pakeitė pavadinimus ir įgijo naujų funkcijų. Taip atsirado Architektūros ir teritorijų planavimo (sujungta Architektūros ir urbanistikos, Projektų valdymo ir žemėtvarkos skyriai), Bendrųjų reikalų (prie Bendrojo skyriaus prijungta Archyvo tarnyba, atskiri specialistai: vyriausiasis kalbos tvarkytojas, civilinės saugos specialistai, administratoriai), Finansų ir strateginio planavimo (sujungti Finansų ir Strateginio planavimo skyriai), Aplinkotvarkos ir infrastruktūros (sujungti Aplinkos valdymo ir Komunalinio ūkio skyriai), Švietimo, kultūros ir sporto skyriai (sujungti trys skyriai į vieną). Dar du skyriai pakeitė tik pavadinimus – tai Investicijų ir verslo skatinimo (buvo Planavimo ir investicijų) ir Vaiko teisių apsaugos (buvo Vaikų teisių apsaugos) skyrius. Komunikacijos skyrius įsteigtas vietoje Viešųjų ryšių tarnybos. Jis rūpinsis ne tik savivaldybės komunikacija, užsienio ryšiais, bet ir turizmo plėtra. Įsteigtas ir vienas visiškai naujas – Viešosios tvarkos skyrius. Jam pavesta įgyvendinti viešosios tvarkos politiką, mažmeninės prekybos licencijavimą, išduoti leidimus prekybai ir renginiams, organizuoti nusikaltimų ir administracinių nusižengimų kontrolę, gyvūnų laikymo kontrolę, želdinių apsaugos taisyklių laikymąsi, tikrinti viešąjį transportą ir kt.

Keičiantis struktūrai keletas naikinamų skyrių vedėjų nusprendė nebetęsti darbo administracijoje, tačiau didelio darbuotojų pokyčio buvo išvengta.

„Administracinė pertvarka įvyko ir yra užbaigta. Per visą pertvarkos laikotarpį buvo atsisakyta 6-ių departamentų ir 7-ių skyrių. Noriu padėkoti visiems darbuotojams už supratingumą ir sklandų darbą, gebėjimą spręsti sunkiausias problemas išgyvenant pokyčius“, – sako Administracijos direktorius Karolis Podolskis. Jis įsitikinęs, kad Administracija po reformos veiks efektyviai ir skaidriai, gyventojų aptarnavimo kokybei keliami patys aukščiausi reikalavimai, o tai ir buvo galutinis tikslas.

                     

Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Leave a Comment