Pasveikintas pasaulio jaunimo galiūnų vicečempionas Martynas Brusokas


 Powered by Max Banner Ads 

Šiandien Marijampolės savivaldybėje buvo pagerbtas tik ką iš Kanados grįžęs Martynas Brusokas, kuris savo rankose parvežė pergalę – užimtą II-ąją vietą „Ultimate World Strongman“ galiūnų jaunimo pasaulio čempionate!

Pirmadienį Kanadoje baigėsi tris dienas trukęs pasaulio jaunimo (iki 23 metų) galiūnų sporto čempionatas, kuriame puikiai pasirodė mūsų kraštietis Martynas Brusokas. Kylanti Lietuvos galiūnų sporto žvaigždė tapo pasaulio jaunimo vicečempionu. M. Brusoką aplenkė tik anglas Paulas Smithas. Pasaulio jaunimo čempionate iš viso dalyvavo 10 galiūnų. Pernai pasaulio jaunimo čempionate M. Brusokas liko aštuntas. Tuomet lietuviui kovoti dėl aukštesnių vietų sutrukdė trauma.

Sveikindama jaunąjį sportininką Marijampolės savivaldybės laikinoji merė Irena Lunskienė sakė, jog „mes be galo didžiuojamės tokiu pasiekimu, savo krašto garsinimu ir sveikiname su šia pergale ne tik Martyną, bet ir jo įkvėpėją tėtį Saulių Brusoką, abiems linkime sėkmės ir dar daugiau pergalių šiame kelyje garsinant Marijampolę“.

 

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

 

 

Leave a Comment