Velykinio gerumo dovanomis papildyta „Mamų skrynia“


 Powered by Max Banner Ads 

Marijampolė ligoninės akušerijos skyriuje šv. Velykų išvakarėse su dovanomis į simbolinę „Mamų skrynią“ apsilankė Marijampolės savivaldybės administracijos, Trečiojo amžiaus universiteto bei Marijampolės „Zonta“ klubo atstovės.

Prie socialinio paramos projekto „Mamų skrynia“ prisidedančios moterys į akušerijos skyrių atvyko su pavasariškai supakuotomis dovanomis – pačiais reikalingiausiais daiktais mažyliams, sukurtais paveikslais ir šventine velykine nuotaika.
Dėkodama už gražios „Mamų skrynios“ akcijos sumanymą laikinai savivaldybės mero pareigas einanti Irena Lunskienė džiaugėsi, kad ligoninė puoselėja šią gražią tradiciją ir dėkojo Trečiojo amžiaus universiteto moterims, bei kitiems geradariams, kurių gerumo dėka nuolat sulaukiama dovanų.


Viena iš akcijos sumanytojų ligoninės direktorė Audronė Kuodienė ir akušerijos skyriaus personalas nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie nelieka abejingi šiam paramos projektui ir džiaugėsi, kad yra geranoriškų žmonių, atrandančių laiko ir lėšų pildyti skrynelę.
Projektas „Mamų skrynia“ akušerijos skyriuje, kaip ligoninės socialinis paramos projektas, veikia jau nuo 2010 metų pradžios. Dovanojami įvairūs mažyliams reikalingi daiktai Akušerijos skyriaus darbuotojų rūpesčiu atitenka naujagimio susilaukusioms sunkiau besiverčiančioms mamoms.
„Mamų skrynia“ kasmet susilaukia vis didesnio įvairių organizacijų, pavienių asmenų bei neabejingų ligoninės darbuotojų dėmesio. Norisi linkėti, kad kiekvienas rastume supratingumo ir gerumo, noro dalintis ir prisidėti prie šio gražaus socialinio projekto „Mamų skrynia“.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių tarnybos informacija

Leave a Comment