Marijampolės socialdemokratai rinkosi į kasmetinį sąskrydį


 Powered by Max Banner Ads 

Pirmąjį rudens savaitgalį Marijampolės socialdemokratai rinkosi į kasmetinį sąskrydį, kurį šiemet garbė teko organizuoti pernykščio sąskrydžio nugalėtojams – Balsupių grupei (pirmininkas Žydrūnas Krulikas).

Nors oras nelepino saulės spinduliais, tačiau susirinkę bičiuliai buvo puikiai nusiteikę ir aktyvūs dalyvaudami įvairiose veiklose. Sąskrydį, prasidėjusį LSDP Marijampolės skyriaus pirmininko Povilo Isodos sveikinimu, tęsė smagi diskusija su partijos pirmininku Gintautu Palucku apie socialdemokratijos ateitį, iššūkius ir perspektyvas.

Po diskusijos sekė smagios sportinės rungtys, tokios kaip žolės riedulys su šluotomis, lankų mėtymai, šaudymas iš lanko, šaškės, smiginis, stalo žaidimai ir t.t. Naujiena visiems buvo – pyragų varžybos.

Vakarėjant visi galėjo stebėti Aikido aikikai „Aikivaras“ pasirodymą. Aikido kovos mene nėra varžybų, nes jis remiasi dvikovos neegzistavimo filosofija, kuri smerkia žmogaus agresiją ir dvikovos instinktus, skatina juos nukreipti į harmoniją ir santarvę. 

Šio sąskrydžio šūkis buvo „Mano šeima bičiulių būryje“, todėl didelis akcentas buvo skirtas mažiesiems bičiulių šeimoms nariams, kuriems linksmas užduotis sugalvojo šventės viešnia Pepė Ilgakojinė, energingiausieji visą dieną dūko ant batuto.

Galiausiai susumavus visos dienos rezultatus paaiškėjo, jog šių metų nugalėtoja Valavičių grupė (pirmininkė Daiva Krampienė), kuriai atiteko pereinamoji Kvietiškio grupės taurė ir prizas kitais metais suorganizuoti sąskrydį.

„Raskime laiko klausytis, žvelgti į akis, išmokime kartu verkti, drąsinti vienas kitą, juoktis, būti tiesiog kartu. “ Bruno Ferrero

 Iki susitikimų kitų metų sąskrydyje!!

Akimirkos iš renginio: https://www.facebook.com/pg/Marijampol%C4%97s-socialdemokratai-187376358082683/photos/?tab=album&album_id=924914700995508

 

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Leave a Comment