Užregistruoti kandidatai Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimams


 Powered by Max Banner Ads 

Šiandien Vyriausioji rinkimų komisija posėdžio metu priėmė sprendimą registruoti visus aštuonis kandidatus į Marijampolės savivaldybės tarybos narius – merus.

Rugpjūčio 1 d. buvo paskutinė diena, kuomet pretendentai į Marijampolės savivaldybės merus savivaldybės rinkimų komisijai turėjo pristatyti ne mažiau kaip 370 jų kandidatavimą palaikančių rinkėjų parašų. Komisijai patikrinus visus kandidatus palaikančiųjų parašus, paaiškėjo, jog Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatė Irena Lunskienė surinko daugiau nei dvigubai tiek, net 896 palaikančiųjų parašus. (Daugiau informacijos:

http://www.vrk.lt/naujienos/-/content/10180/1/registruoti-kandidatai-marijampoles-savivaldybes-tarybos-nario-%E2%80%93-mero-rinkimams)

„Esu dėkinga tiek visiems pasirašiusiems, tiek visiems rinkusiems palaikymo parašus. Socialdemokratų darbų tęstinumas yra tai ko reikia, kad Marijampolė klestėtų. Dar kartą įsitikinu, kad marijampoliečiai yra esate varomoji jėga mums, politikams, dirbti, reikalauti teisingų sprendimų savo ir savo vaikų ateities gerovei“ – teigė laikinoji savivaldybės merė Irena Lunskienė.

 

Primename, kad Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimai vyks rugsėjo 10 dieną.

Susipažinti su Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatės Irenos Lunskienės rinkimine programa galite čia: http://www.lsdpmarijampole.lt/rinkimai/2017-mero-rinkimai/irenos-lunskienes-rinkimine-programa/

Politinė reklama

 

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Leave a Comment